Dzień Urody w wałeckim hufcu

90

W dniu 9 września 2020 roku uczestnicy Hufca Pracy 16-6 w Wałczu brali udział w Dniu Urody. Z tej okazji wychowawczynie hufca przygotowały spotkanie, podczas którego chętne osoby mogły skorzystać z usług związanych z dbaniem o siebie oraz o swoją urodę.

Każdy z nas lubi wyglądać pięknie, choć nie zawsze wystarcza nam na to czasu. W związku z powyższym, podczas tego dnia można było skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych, pielęgnacyjnych oraz porad dotyczących zdrowego trybu życia.  W głównej mierze z zajęć korzystała żeńska część hufca, jednak i znaleźli się chłopcy, którzy oddali się pielęgnacji twarzy i nakładali maseczki oczyszczające i odżywcze na twarz. Mogli także dowiedzieć się jak innymi sposobami można dbać o młodzieńczą cerę.

Odbyły się także dyskusje na temat zbawiennego wpływu snu, słońca i wody na urodę. Ponadto, przedstawiono także negatywne oddziaływanie papierosów, alkoholu i narkotyków na cerę i ogólną kondycję naszego organizmu. Były to bardzo miło spędzone chwile, poświęcone wyłącznie na relaks i pielęgnację, a co za tym idzie na poprawę humoru wszystkich uczestników Dnia Urody.