Giełda Pracy z firmą AMAZON

738

W Młodzieżowym Biurze Pracy w Szczecinie 25.07.2018 r. odbyła się Giełda Pracy z udziałem przedstawiciela,firmy AMAZON. W ubiegłym roku miało miejsce otwarcie jednej z największych hal w Polsce, która jest jedną z najbardziej rozbudowanych technologicznie budynków AMAZON w Europie. Firma obecnie poszukuje pracowników magazynowych.

Wymagania pracodawcy w stosunku do kandydatów nie są wygórowane. Pracodawca zapewnia przejrzystą i klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia, jak i dodatkowe benefity. Uczestnikom giełdy przedstawiono szczegółowe informacje na temat pracy w centrum logistycznym, możliwości rozwoju, jak i szczegółowe warunki zatrudnienia. Potencjalni kandydaci mieli również możliwość zadania pytań, które nasunęły im się podczas prezentacji.

W końcowej fazie Giełdy Pracy osoby zainteresowane pracą, mogły dopełnić formalności i umówić się bezpośrednio na badania lekarskie w firmie AMAZON, oraz podpisać umowę o pracę. Warto dodać, że Młodzieżowe Biuro Pracy będzie regularnie organizowało Giełdy Pracy z firmą AMAZON. Obowiązujący w Amazonie elastyczny grafik pracy jest atrakcyjny dla osób uczących się lub studiujących, zainteresowanych podjęciem pracy w niepełnym wymiarze godzin lub weekendowo.

Uczestnicy giełdy podczas indywidualnych rozmów z przedstawicielem firmy AMAZON