Mikołajki z Wojewódzkim Komendantem OHP

847

W dniu 06.12.2018 r. z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nastoletnie matki będące uczestniczkami Hufca Pracy 16-7 w Szczecinie oraz Hufca Pracy 16-10 w Policach otrzymały z rąk Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie Pana Tomasza Namiecińskiego oraz Dyrektora Biura Pana Dariusza Pisarskiego paczki świąteczne dla siebie i swoich dzieci.

Pracownicy hufca przygotowali uroczysty i obfity poczęstunek dla drogich gości. Ale zanim zasiedliśmy przy odświętnie udekorowanym stole Wojewódzki Komendant OHP, odczytał serdeczne życzenia od Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy Pana Bogdana Ścibuta, dodał do nich swoje własne życzenia a następnie przekazał dzieciom i ich mamom mikołajkowe upominki.

Po oficjalnej części przystąpiliśmy do radosnego poczęstunku. Życzliwym żartom nie było końca a przodował w nich szczególnie Komendant Wojewódzki dzięki któremu spotkanie było bardzo radosnym wydarzeniem.

Całe spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze przy dźwiękach wigilijnych kolęd. Młodzieży z naszych hufców pozostało  po spotkaniu pozytywne wrażenie.