„Moje życie to moja pasja” w 16-13 HP Białogard

632

W dniu 14 października, w białogardzkim Hufcu Pracy spośród wielu ciekawych zdjęć  wyłoniono prace fotograficzne naszych uczniów, które będą reprezentowały jednostkę na IX Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Chwile”. Tegoroczna edycja konkursu przebiega pod hasłem  „Moje życie to moja pasja”. Temat niezwykle wdzięczny i ciekawy, ale też i niełatwy. Dał szerokie pole do popisu wszystkim uczestnikom i pozwolił wykazać się nie tylko na niwie fotografii, ale również podzielić się swoimi własnymi pasjami.

Celem konkursu jest między innymi ujawnienie swoich zainteresowań, pokazanie swoich umiejętności/ hobby, przekazywanie i przyswajanie wartości radości życia i wydaje nam się, że na fotografiach naszych uczestników jest to bardzo wyraźnie zaznaczone. Prace zostały zabezpieczone i przesłane do organizatorów. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na wyniki konkursu i trzymać kciuki.

Prace uczestników 16-13 HP w Białogardzie – Nikoli Łukaszewskiej, Bartosza Bobra i Natalii Wróblewskiej biorące udział w IX Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Chwile”