Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Łobzie zawsze aktywny

126

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Łobzie został zorganizowany czas dla naszych uczestników, aby wspólnie spędzić ostatni dzień wolny od zajęć dydaktycznych. I tak z energią i zaangażowaniem wychowankowie ośrodka rozegrali mecz w dwa ognie, który odbył się pod czujnym okiem kierownika internatu..

Podczas aktywnego spotkania uczestnicy wymienili się wspomnieniami z wakacji, w czasie których sprzyjająca słoneczna pogoda naładowała ich energią. Trenowanie hartu ducha i rywalizacji ma pomóc im w dążeniu do postawionych celów na nowy rok szkolny. Po powrocie z meczu kolejna część uczestników wraz z wychowawcą udała się do siłowni, gdzie młodzi ludzie prężnie i z pasją spalili trochę energii nabytej podczas wakacji.

Zmęczeni, ale szczęśliwi z uśmiechem na twarzy planują jutro ochoczo udać się na zdobywanie i przyswajanie wiedzy oraz nowych umiejętności. Kształcenie i własny rozwój to ich cel, który wspólnie, wraz z kadrą, będzie realizowany przez najbliższe miesiące. Bo nauka to najważniejszy element w dotarciu do sukcesu, ale nigdy nie można zapominać o przyjemnościach, które ten cel ukazują w jaśniejszych kolorach i powodują, że droga w dotarciu do niego jest łatwiejsza.