Poszukiwany pracownik realizacji zamówień w magazynie – giełda pracy w MCK Złocieniec

910

W dniu 16 sierpnia 2018 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Złocieńcu odbyła się giełda pracy zorganizowana przez pośrednika pracy, dla pracodawcy Amazon Fulfillment Poland sp. z o. o.

Uczestnikami spotkania były osoby z powiatu drawskiego zainteresowane podjęciem pracy jako pracownik realizacji zamówień w magazynie logistycznym firmy Amazon w Kołbaskowie. Podczas spotkania przedstawiciel pracodawcy przedstawił prezentację multimedialną dotyczącą opisu oferowanego stanowiska pracy. Zadania zawodowe wykonywane przez osoby zatrudnione w magazynie to przede wszystkim: pobieranie i kompletowanie zamówień, pakowanie zamówień, przyjmowanie i liczenie zawartości dostaw albo uzupełnianie towaru na regałach w magazynie (w zależności od przydzielenia do konkretnego działu).

Osoby zatrudnione w magazynie logistycznym pracują w systemie dwuzmianowym: na cały etat 4 dni w tygodniu po 10 godzin lub na pół etatu – 2 dni w tygodniu po 10 godzin. Firma Amazon oferuje swoim pracownikom atrakcyjną stawkę godzinową wzbogaconą o premię w wysokości 7 % za brak absencji pracowniczej i 8% w przypadku realizacji założonego planu. Dodatkowym atutem jest zapewnienie przez pracodawcę prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, obiadu za 1 zł i darmowego transportu z miejsca zamieszkania do Kołbaskowa. Przedstawiona oferta pracy zainteresowała uczestników spotkania, którzy wstępnie zadeklarowali chęć podjęcia pracy.

Przedstawiciel pracodawcy Amazon Fulfillment Poland sp. z o. o.