,,Światowy dzień uśmiechu’’

110

Światowy dzień uśmiechu jest radosnym, pięknym oraz pełnym ciepła świętem, na samą myśl o tym dniu  każdy od razu się ciepło uśmiecha. Dzień ten  przypada w każdy pierwszy piątek października.

Ten mały gest jakim jest uśmiech może i nie zmieni całego świata, ale może przyczynić się do sprawienia przyjemności chociażby jednej osobie. W naszej Stargardzkiej placówce zawsze jest pogodnie, wszyscy pracownicy są zawsze uśmiechnięci, z radością służą z pomocą każdej osobie.

W ten szczególny dzień jakim jest Światowy dzień uśmiechu paru wychowanków OSiW OHP w Stargardzie postanowiło uwiecznić swoją radość oraz promieniejące uśmiechy na zdjęciu. Są to uczestniczy naszej placówki  którzy są zawsze uśmiechnięci, pogodni i radośni, swoim miłym oraz pogodnym nastawieniem zarażają innych. Damian rozmawiając ze swoim wychowawcą powiedział mu, że uśmiech jest jego wizytówką, natomiast Stanisław stwierdził że woli widzieć ludzi uśmiechniętych niż smutnych. Z kolei Przemysław uważa że uśmiech potrafi leczyć.

Mimo nadchodzącej chłodnej jesieni, uśmiechy. które są na twarzach naszych podopiecznych powodują jest ciepło, miło, pogodnie oraz radośnie w naszym internacie.

Uśmiechnięci uczestnicy OSiW OHP Stargard