Trzebiatów na otwarciu ścieżki rowerowej

110

10 października reprezentacja naszych uczestników wraz z Dyrektorem Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Panią Anną Kulasek oraz Komendant 16-12 Hufca Pracy w Trzebiatowie Anną Konieczka, wzięła udział w otwarciu ścieżki rowerowej, która połączyła Trzebiatów z Mrzeżynem.

W samo południe miało miejsce oficjalne otwarcie inwestycji „Budowa ścieżki rowerowej z miejscowości Nowielice do miejscowości Trzebusz i Mrzeżyno”. Nasza młodzież jak i wszyscy mieszkańcy, czekali kilka lat na prawdziwą trasę rowerową. Uczestnicy oraz kadra biorąca udział w oficjalnym otwarciu, otrzymała koszulki z logo.

Po dotarciu do celu na wszystkich czekała kiełbaska z grilla oraz napoje. Na przejazd zaproszona została młodzież ze wszystkich szkół z naszej okolicy, w związku z tym był to świetny sposób na integrację. Można było poznać się, zaprzyjaźnić czy pomóc w trakcie wycieczki.

Wycieczki rowerowe to jedne z ciekawszych form zwiedzania najbliższej okolicy – poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą. Dzięki temu, że pogoda sprzyjała, aktywne spędzenie południa było bardzo przyjemną aktywnością. Z nowej ścieżki rowerowej będzie korzystać regularnie.

Na zdjęciu od lewej: Komendant Wychowawca 16-12 Hufca Pracy Anna Konieczka, uczestnicy Dominik Kanarek , Krzysztof Smoła, Dyrektor WZDZ i CKZ Pani Anna Kulasek, Mateusz Ulidowski uczestnik HP 16-12