Warsztaty z zakresu kreowania wizerunku w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Koszalinie

581

 

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

W dniach 9 i 10 lipca 2019 r. w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Koszalinie odbyły się warsztaty z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą stylisty w ramach projektu „Od szklenia do zatrudnienia – YEI”. Udział w warsztatach wzięło 11 uczestników. Zajęcia przeprowadzone zostały przez stylistkę Panią Dorotę Kokoszyńską.

Kreatywność w tematyce stylizacji i wizażu pozwoliła młodym ludziom na zapoznanie się z tajnikami makijażu i mody. Wizażystka podkreślała, że nasz wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny i świadczy o nas samych. Strój powinien odzwierciedlać nasze cechy charakteru. Każdy uczestnik zakupił odzież, którą w przyszłości wykorzysta podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nowy wizerunek wzmocnił pewność siebie i podkreślił atuty każdej osoby. Pozwoli to na właściwe przedstawienie swojej sylwetki zawodowej pracodawcy.

Stylizacja została dopełniona usługą fryzjerską i kosmetyczną w Salonie Fryzjerskim w Koszalinie. Osoby uczestniczące w zajęciach byli zadowoleni z przebiegu ich realizacji oraz otrzymali zaświadczenia z ukończenia warsztatów z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą stylisty.