Zostań wolontariuszem WOŚP

941

W tym roku dnia 13.01.2019 r., rusza 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i gra dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wolontariuszem może zostać każdy z nas. Zostało już tylko 5 dni do 27 Finału WOŚP, a pula miejsc wolontariuszy jest ograniczona i nie każdy chętny będzie miał szansę zostać wolontariuszem w tym roku.

Z naszych informacji wynika, że w Świnoujściu brakuje już wolnych miejsc. Na stronie wosp.org.pl/final/sztaby możesz sprawdzić najbliższe Sztaby w swojej okolicy i zgłosić się jako wolontariusz.

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem, możesz zgłosić się do Sztabu, bądź zarejestrować poprzez stronę internetową.

Najbliższy Sztab w naszej okolicy to Sztab nr: 4534 i mieści się w Hufcu ZHP Ziemi Wolińskiej w Świnoujściu z siedzibą przy ulicy Piłsudskiego 15. Należy zapoznać się z Regulaminem WOŚP i zobowiązać się do przestrzegania wszystkich postanowień w nim zawartych.

Drugi wspomniany sposób, to rekrutacja online poprzez formularz na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoby niepełnoletnie również mogą zostać wolontariuszami, powinni poprosić opiekuna (rodzica) o założenie konta. Po zgłoszeniu należy udać się do Sztabu i potwierdzić swoje dane. Otrzymasz identyfikator, puszkę na datki i serduszka.

W dniu Wielkiego Finału, życzymy pięknej pogody, uśmiechu na twarzy i pełnych puszek!