Sportowe wakacje z OHP

664

Jesteśmy już na półmetku wakacji, aura nam sprzyja więc w koszalińskim hufcu zorganizowano zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. W dniu 02.08.2018 r. kadra wychowawcza wraz z uczestnikami wybrała się do Wodnej Doliny, gdzie skorzystaliśmy z różnych form rekreacji jakie daje to miejsce .

Najpierw uczestnicy rozegrali partię golfa na mini polu golfowym. To najnowsza atrakcja Wodnej Doliny, gdzie każdy może poczuć się golfistą i rozegrać mecz. Obok golfa znajduje się boisko do siatkówki plażowej i to tam spędziliśmy najwięcej czasu. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z wielką ochotą rozegrali ciekawą rywalizację z innymi użytkownikami boiska.

Było dużo śmiechu, wysiłku i radości z gry. Nie udało nam się wygrać, ale wygrana to nie wszystko, liczy się chęć spędzenia aktywnie czasu w gronie kolegów. Na koniec zmęczeni sportową rywalizacją skorzystaliśmy z plaży miejskiej, gdzie kąpiel w zalewie  pomogła nam w ochłodzeniu organizmów. Kolejną atrakcją w ramach letniego wypoczynku z OHP,  będzie wyjście do Parku Robin Hooda, na która z niecierpliwością czeka nasza młodzież.