MCK Wałcz wspiera w przygotowaniu efektywnych dokumentów aplikacyjnych

101

W dniu 12.11.2020 r. do Młodzieżowego Centrum Kariery w Wałczu zgłosił się absolwent OHP z prośbą o pomoc w sporządzeniu dokumentów aplikacyjnych. Absolwent poszukuje pracy w zawodzie kucharza i bardzo zależy mu na zdobyciu pracy w tym zawodzie, między innymi dlatego, że gotowanie jest jego pasją.

Dokumenty aplikacyjne są zazwyczaj pierwszym kontaktem z pracodawcą, a sposób w jakim zaprezentujemy swoją kandydaturę będzie miał znaczący wpływ na dalszy proces rekrutacji i przyczyni się do tego, czy zostaniemy zaproszeni do kolejnego jej etapu – rozmowę kwalifikacyjną.

Pośrednik pracy MCK Wałcz wspólnie z absolwentem analizując jego doświadczenia zawodowe pomógł w stworzeniu atrakcyjnych dla pracodawcy dokumentów aplikacyjnych. W CV oraz liście motywacyjnym opisane zostały zalety zawodowe naszego absolwenta oraz duża chęć do pracy w wymarzonym zawodzie.

Zapraszamy naszych absolwentów do kontaktu z Młodzieżowymi Centrami Kariery, gdzie otrzymają wsparcie w tworzeniu efektywnych dokumentów aplikacyjnych oraz wskazówki jak zdobyć wymarzoną pracę.