Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „www.dokariery.pl czyli potencjał szanuj – karierę planuj”

579

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie zorganizowała konkurs pn. www.dokariery.pl czyli potencjał szanuj – karierę planuj, którego przedmiotem było stworzenie plakatu, rysunku, infografiki, komiksu, prezentacji multimedialnej czy rymowanki promującej portal www.dokariery.pl.

W odpowiedzi na ogłoszony w dniu 12 lipca 2018 r. konkurs, nadesłano łącznie 8 prac z całego województwa zachodniopomorskiego.Ocenie podlegały: interesujące nawiązanie do tematyki zawartej na portalu www.dokariery.pl oraz adekwatność i oryginalność pracy.

Dnia 11 października 2018 r. czteroosobowa komisja pod przewodnictwem Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Szczecinie oceniła przesłane prace i wyłoniła laureatów konkursu.

Zwycięzcą w konkursie został Adrian Domżalski ze Świnoujścia, drugie miejsce zajęła Dominika Gos z Kołobrzegu. Natomiast Grzegorz Leuta z Białogardu i Magdalena Wróbel ze Złocieńca zdobyli ex aequo miejsce trzecie.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w siedzibie Zachodniopomorskiej WK OHP w Szczecinie, w dniu 30 października 2018 r.

Laureaci odebrali nagrody osobiście z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP w Szczecinie  – Pana Tomasza Namiecińskiego. Nagrody dla osób, które nie mogły w tym dniu przybyć osobiście po ich odbiór, wręczono pracownikom jednostek, w których laureaci konkursu złożyli swoje prace. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Zwycięzcom gratulujemy!